вологість:
тиск:
вітер:
Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
Слідчі поліції Луганщини скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника відділу капітального будівництва однієї з МВА Луганщини, дії якого завдали державі та територіальній громаді збитків на суму понад 7,8 млн грн.
Про це повідомляє Поліція Луганської області.
Зазначається, що слідчі ГУНП в Луганській області завершили досудове розслідування за оперативного супроводу співробітників ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
«У ході досудового розслідування встановлено, що у 2021 році посадовець, виконуючи функції замовника робіт, організував укладення договорів на реконструкцію водозливної греблі на річці Борова у Сіверськодонецьку.
Попри відсутність необхідних дозвільних документів, фігурант погоджував фінансування робіт та перерахування бюджетних коштів підрядним організаціям», – йдеться у повідомленні.
Обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 КК України скерували до суду для розгляду по суті.
Раніше повідомлялося, що у 2021 році на річці Борова почали реконструювати греблю. Про важливість проєкту розповідав тодішній керівник Сіверськодонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
Окупанти на Луганщині судитимуть 32-річного чоловіка за службу у батальйоні «Донбас»
24 червня 2026 р. 14:19
Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги
24 червня 2026 р. 13:50
Окупаційні силовики пригрозили видворенням українцям, які не «легалізувалися» на ТОТ Луганщини
24 червня 2026 р. 12:53