вологість:
тиск:
вітер:
На окупованій Старобільщині запроваджують обмеження електропостачання
На Старобільщині окупанти закликають мешканців максимально скоротити використання електроприладів.
Про це повідомляють окупаційні змі.
Вони стверджують, що йдеться про «тимчасові обмеження електропостачання задля зменшення навантаження на енергосистему».
Мешканцям також рекомендують відключити від мережі некритичні пристрої, заздалегідь зарядити мобільні телефони та підготувати альтернативні джерела освітлення, а власникам медичного обладнання – завчасно забезпечити резервні джерела живлення.
Раніше повідомлялося, що окупаційна влада у низці населених пунктів на Луганщині не реагує на скарги місцевих щодо відсутності світла, води та мобільного зв'язку.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
24 червня 2026 р. 15:45
Окупанти на Луганщині судитимуть 32-річного чоловіка за службу у батальйоні «Донбас»
24 червня 2026 р. 14:19
Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги
24 червня 2026 р. 13:50