вологість:
тиск:
вітер:
У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
В окупованому Сіверськодонецьку сталася пожежа у недіючій школі №4.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
Зазначається, що осередок загоряння знаходився на останньому поверсі будівлі. Пожежу ліквідували. Внаслідок інциденту в будівлі пошкоджені стіни й покрівля. Жертв і постраждалих немає.
Попередньою причиною пожежі окупанти називають необережне поводження з вогнем з боку невстановлених осіб.
Нагадаємо, у жовтні 2025 року в цій школі вже сталася пожежа.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
25 червня 2026 р. 10:10
«Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька
25 червня 2026 р. 09:14
Вчора військові рф били по Луганщині з мінометів та гранатометів
25 червня 2026 р. 08:44