вологість:
тиск:
вітер:
У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
26 червня о 19:00 відбудеться онлайн-зустріч з начальницею Сіверськодонецької міської військової адміністрації Євгенією Бойко.
«Обговоримо новини з життя нашої громади, відповімо на ваші питання та й просто поспілкуємось у неформальній атмосфері», – йдеться у дописі.
Для участі потрібно заповнити форму . Посилання на зустріч надійде на електронну адресу, вказану під час реєстрації.
Нагадаємо, під час однієї з нещодавніх онлайн-зустрічей Бойко пояснила , як розподілять кошти за програмою «Житло для ВПО 60+», та чи будуть ще відбори.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
Уряд спрямував 6,6 млрд грн регіонам на підвищення зарплат освітян і соцпрацівників
25 червня 2026 р. 10:10
ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
25 червня 2026 р. 10:10
«Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька
25 червня 2026 р. 09:14