вологість:
тиск:
вітер:
Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
Минулої доби підрозділи Сил оборони уразили два залізничні мости через річки Айдар та Луганчик, а також склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині.
Зазначається, що також був уражений автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області. У Генштабі зауважили, що усі три мости ворог використовує для перекидання військ та підвезення боєприпасів. Масштаби пошкоджень наразі уточнюють.
Окрім того у Генштабі поінформували, що у ніч проти 25 червня підрозділи Сил оборони уразили нафтобазу «Полтавська» у краснодарському краї, рф.
«Зафіксовано пожежу на території підприємства. Об’єкт задіяний у забезпеченні російських військ на окупованих територіях України», – йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що минулої доби українські воїни успішно уразили ще кілька військових об'єктів, зокрема командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області та радіолокаційну станцію « Небо » і радіолокаційний комплекс « Скала-М » у районі Керчі на ТОТ Криму.
Нагадаємо, у ніч на 23 червня на тимчасово окупованій території Луганської області оператори безпілотних систем уразили транспорт і паливозаправники російських військ.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
25 червня 2026 р. 11:08
Уряд спрямував 6,6 млрд грн регіонам на підвищення зарплат освітян і соцпрацівників
25 червня 2026 р. 10:10
ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
25 червня 2026 р. 10:10