Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб

25 червня 2026 р. 14:02

25 червня 2026 р. 14:02


Минулої доби підрозділи Сил оборони уразили два залізничні мости через річки Айдар та Луганчик, а також склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині.

Зазначається, що також був уражений автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області. У Генштабі зауважили, що усі три мости ворог використовує для перекидання військ та підвезення боєприпасів. Масштаби пошкоджень наразі уточнюють.

Окрім того у Генштабі поінформували, що у ніч проти 25 червня підрозділи Сил оборони уразили нафтобазу «Полтавська» у краснодарському краї, рф.

«Зафіксовано пожежу на території підприємства. Об’єкт задіяний у забезпеченні російських військ на окупованих територіях України», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що минулої доби українські воїни успішно уразили ще кілька військових об'єктів, зокрема командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області та радіолокаційну станцію « Небо » і радіолокаційний комплекс « Скала-М » у районі Керчі на ТОТ Криму.

Нагадаємо, у ніч на 23 червня на тимчасово окупованій території Луганської області оператори безпілотних систем уразили транспорт і паливозаправники російських військ.

Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб

Джерело: sd.ua