ЛОДА передала трьом громадам Луганщини обладнання для облаштування освітніх центрів

25 червня 2026 р. 15:03

25 червня 2026 р. 15:03


Лисичанська, Сіверськодонецька та Рубіжанська громади отримали обладнання для цифрових освітніх центрів, надане урядом Японії.

Про це повідомляє Луганська облдержадміністрація.

25 червня заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська та директор Департаменту освіти, культури, молоді та спорту Олексій Бльоскін зустрілися з представниками цих трьох МВА та передали їм освітнє обладнання, призначене для підвищення якості дистанційного навчання.

Зазначається, що Лисичанський і Рубіжанський освітні центри базуватимуться у Дніпрі, Сіверськодонецький – у Києві.

«Необхідне обладнання надано освітянам Луганщини від уряду Японії. У школах цих трьох громад наразі навчається найбільша кількість учнів. І ті, що мешкають у безпечних регіонах країни, і ті, що за кордоном. Також не переривається зв’язок зі здобувачами освіти, які перебувають на окупованій території. Надане устаткування має підвищити якість дистанційного навчання», – наголосила Катерина Безгинська.

Раніше повідомлялося, що у власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн.

ЛОДА передала трьом громадам Луганщини обладнання для облаштування освітніх центрів

Джерело: sd.ua