вологість:
тиск:
вітер:
«Ця показуха ні до чого»: у Лисичанську та Рубіжному відреагували на виставку росіян про «відновлення» міст
Жителі окупованих Лисичанська та Рубіжного назвали «показухою» виставку, на якій росіяни звітують про «відбудову» цих міст.
Про це вони пишуть у коментарях під дописом одного з місцевих пабліків.
Так, окупаційні медіа повідомили про відкриття у російській казані фотовиставки, присвяченої «відновленню» підшефних татарстану Лисичанська та Рубіжного.
«Цікаво, що саме відновили? Усе перекопане, дороги розбиті, а біля ЖБК взагалі жах. Воду не дають. Рубіжне й Привілля взагалі забули. Навіщо брехати людям?» – відреагували на допис коментатори.
Крім того, вони поскаржилися на темпи та якість ремонтних робіт в окупованих з 2022 року містах. За їхніми словами, будинки ремонтують « через пень-колоду » , із затримками, а працівників « кидають на зарплату ».
Також, за словами місцевих, приватний сектор взагалі залишили напризволяще, а міські об’єкти « практично не ремонтують » .
У коментарях зауважили, що «така показуха ні до чого», та закликали провести перевірку використання коштів, виділених на відновлювальні роботи. Коментатори стверджують, що серед місцевих жителів накопичилося багато «негетиву та запитань» щодо стану відбудови окупованих міст.
Нагадаємо, раніше мешканці будинку в Лисичанську розповіли , на що перетворилося його «відновлення».
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
25 червня 2026 р. 14:02
У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
25 червня 2026 р. 13:04