вологість:
тиск:
вітер:
Жителям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 200 тис. грн за програмою «Турбота»
21 жителю Сіверськодонецької громади виплатили одноразову грошову допомогу у зв'язку з лікуванням на загальну суму 192 350 гривень.
Зазначається, що виплати здійснюють у межах Комплексної цільової програми Сіверськодонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2026 рік.
Одноразову грошову допомогу надають у вигляді відшкодування витрат, понесених протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням допомоги внаслідок певних захворювань або оперативних лікувань.
Про умови надання одноразової грошової допомоги можна дізнатися за посиланням .
Телефони для довідок: 099-035-4349 , 095-572-3467 .
Нагадаємо, раніше за програмою «Турбота» допомогу отримали 36 жителів Сіверськодонецької громади.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
ЛОДА передала трьом громадам Луганщини обладнання для облаштування освітніх центрів
25 червня 2026 р. 15:03
Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
25 червня 2026 р. 14:02
У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
25 червня 2026 р. 13:04