вологість:
тиск:
вітер:
Сіверськодонецькі школи візьмуть участь в інноваційному проекті дистанційного навчання
11 шкіл із вісьмох громад Луганщини реалізовуватимуть інноваційний освітній проєкт щодо дистанційного навчання.
Про це повідомив голова Луганської ОДА Олексій Харсенко.
Так, у Міністерстві освіти та науки України погодили заявку Луганської області на реалізацію проєкту на всеукраїнському рівні за темою «Інноваційні освітні практики дистанційної освіти в сучасних умовах регіону».
Зазначається, що його впроваджуватимуть на базі закладів загальної середньої освіти Луганської області у вересні 2026 року – червні 2029 року.
«Метою проєкту є концептуалізація регіональних інноваційних освітніх практик дистанційної освіти та системи цифрової стійкості шкіл Луганської області в сучасних умовах, їх наукова репрезентація та імплементація адаптивного освітнього середовища, що гарантує безперервність, інклюзивність і якість освітнього процесу», – повідомив Харченко.
У межах проєкту, за його словами, передбачили офлайн-заходи як для педагогів, так і для здобувачів освіти.
Як уточнив Харченко, учасниками проєкту є колективи 11 закладів загальної середньої освіти з 8 територіальних громад: Біловодський ліцей «Лідер», Білолуцький ліцей, Білокуракинський ліцей, Гірський ліцей, Лисичанський ліцей № 17, Лисичанський ліцей № 27, Лисичанський ліцей № 28 «Гарант», гімназія № 10 міста Сіверськодонецька, ліцей багатопрофільний, Сватівський ліцей № 6, Чмирівський ліцей.
Нагадаємо, учні та випускники Сіверськодонецької громади отримали свідоцтва про здобуття початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти у 2025-2026 навчальному році.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
Окупанти били на Луганщині дронами, мінометами та артилерією
26 червня 2026 р. 09:01
Жителям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 200 тис. грн за програмою «Турбота»
25 червня 2026 р. 19:24
На відновлення Луганщини потрібно 33 мільярди доларів, – Харченко
25 червня 2026 р. 18:26