У Рівному провели церемонію випуску магістрів Луганського медуніверситету

26 червня 2026 р. 12:22

26 червня 2026 р. 12:22


Понад сто випускників отримали дипломи магістрів під час урочистої церемонії у релокованому до Рівного Луганському державному медичному університеті.

Про це повідомили на сторінці Рівненської обласної ради.

Наразі у закладі готують майбутніх лікарів, педіатрів, стоматологів та фармацевтів.

Зазначається, що голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш відзначив випускників, які мають вагомі досягнення у навчанні, високі показники академічної успішності та активну громадянську позицію. Вони отримали подарунки, почесні грамоти та нагрудні знаки.

Під час заходу випускники виголосили лікарську присягу.

В адміністрації також зазначили, що загалом Луганський державний медичний університет підготував понад 50 тисяч лікарів, які сьогодні працюють у 72 країнах світу.

Нагадаємо, учні та випускники Сіверськодонецької громади отримали свідоцтва про здобуття початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти у 2025-2026 навчальному році.

У Рівному провели церемонію випуску магістрів Луганського медуніверситету

Джерело: sd.ua