вологість:
тиск:
вітер:
У Рівному провели церемонію випуску магістрів Луганського медуніверситету
Понад сто випускників отримали дипломи магістрів під час урочистої церемонії у релокованому до Рівного Луганському державному медичному університеті.
Про це повідомили на сторінці Рівненської обласної ради.
Наразі у закладі готують майбутніх лікарів, педіатрів, стоматологів та фармацевтів.
Зазначається, що голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш відзначив випускників, які мають вагомі досягнення у навчанні, високі показники академічної успішності та активну громадянську позицію. Вони отримали подарунки, почесні грамоти та нагрудні знаки.
Під час заходу випускники виголосили лікарську присягу.
В адміністрації також зазначили, що загалом Луганський державний медичний університет підготував понад 50 тисяч лікарів, які сьогодні працюють у 72 країнах світу.
Нагадаємо, учні та випускники Сіверськодонецької громади отримали свідоцтва про здобуття початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти у 2025-2026 навчальному році.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
У школах на ТОТ Луганщини у 2,5 раза збільшать обсяг військової підготовки
26 червня 2026 р. 10:27
Окупанти били на Луганщині дронами, мінометами та артилерією
26 червня 2026 р. 09:01
Жителям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 200 тис. грн за програмою «Турбота»
25 червня 2026 р. 19:24