вологість:
тиск:
вітер:
Екскерівника КП з Луганщини підозрюють у розтраті понад 2,1 млн грн
Слідчі ГУНП в Луганській області за оперативного супроводу працівників Управління міграційної поліції та за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури повідомили про підозру екскерівнику одного з комунальних підприємств Луганщини у розтраті понад 2,1 млн грн бюджетних коштів.
Про це повідомляє Поліція Луганської області.
«У ході досудового розслідування встановлено, що протягом березня-квітня 2022 року посадовець, перебуваючи на керівній посаді комунального підприємства, здійснив розтрату бюджетних коштів на користь суб’єкта господарської діяльності при здійсненні розрахунків за завищені обсяги спожитої електроенергії», – йдеться у повідомленні.
За даними слідства, внаслідок таких дій з бюджету територіальної громади безпідставно перерахували понад 2,1 млн грн на користь приватної компанії-постачальника.
Дії фігуранта кваліфікували за ч. 5 ст. 191 КК України – «розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану».
Як зауважили у поліції, наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
Нагадаэмо, посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
Сіверськодонецькі школи візьмуть участь в інноваційному проекті дистанційного навчання
26 червня 2026 р. 11:25
ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
26 червня 2026 р. 10:27
У школах на ТОТ Луганщини у 2,5 раза збільшать обсяг військової підготовки
26 червня 2026 р. 10:27