вологість:
тиск:
вітер:
З російського полону повернули 160 захисників, серед них – 115 оборонців Маріуполя
26 червня під час обміну з російської неволі повернулися ще 160 українських захисників.
“У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що звільнені воїни боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках. Серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
“Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні”, – наголосили у Коордштабі.
Там також додали, що загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.
Нагадаємо, 185 українські воїни та один цивільний, якого росіяни утримували в неволі з 2022 року, повернулися з російського полону в межах обміну 5 червня.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
ЄІБ спрямовує понад 470 млн євро на проєкти з відновлення України: як це стосується ВПО
26 червня 2026 р. 13:22
У Рівному провели церемонію випуску магістрів Луганського медуніверситету
26 червня 2026 р. 12:22
Сіверськодонецькі школи візьмуть участь в інноваційному проекті дистанційного навчання
26 червня 2026 р. 11:25