вологість:
тиск:
вітер:
Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
У Києві відбувся відкритий дитячий турнір з боксу, присвячений 30-й річниці ухвалення Конституції України, у якому взяли участь 66 юних спортсменів із Луганщини та Київщини.
Так, відкриття турніру відбулося поєдинком між Євангеліною Кабузан із Сіверськодонецька та киянкою Анастасією Ковалєвіч, який завершився нічиєю.
Зазначається, що перше місце в командному заліку посіла КДЮСШ Вишневого, друге – команда Ірпеня, третє – спортсмени з Бучі.
Повідомляється, що змагання організувала Нижньодуванська громада спільно з Федерацією боксу України.
«Підтримати юних боксерів прийшли Президент федерації боксу України Олег Ільченко, віцепрезидент Федерації боксу України з розвитку студентського боксу Денис Бричка, віцепрезидент Федерації боксу України з розвитку військового та адаптивного боксу Геннадій Николайчук та віцепрезидент Луганського обласного осередку Федерації боксу України В’ячеслав Мельников», - додали у ЛОВА.
Нагадаємо, вихованець сіверськодонецької КДЮСШ 1 Арсеній Пінчук став абсолютним чемпіоном України з тенісу серед юнаків до 14 років.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
У Черкасах ветерану з Луганщини вручили орден «За заслуги»
26 червня 2026 р. 18:11
Фейкове працевлаштування ВПО: СБУ викрила схему директорки фірми з Сіверськодонецька
26 червня 2026 р. 17:14
Олексій Гавель: «На кварталі Мирний ми ще будемо святкувати День прикордонника»
26 червня 2026 р. 16:16