Бійців 53-ї ОМБр, «Помсти» та 56-ї бригади нагородили відзнаками Сіверськодонецької громади

28 червня 2026 р. 13:20

28 червня 2026 р. 13:20


До Дня Конституції України відзнаками Сіверськодонецької громади нагородили бійців 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, прикордонників «Помсти» та особовий складу 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.

Особовому складу мобільних вогневих груп взводу протиповітряної оборони 53-ї ОМБ відзнаки «За особливі заслуги» особисто вручила начальниця МВА Євгенія Бойко.

«Від громади подякувала військовослужбовцям-землякам бригади, яка ще до повномасштабного вторгнення була завжди з Сєвєром, за вагомі результати у знищенні ворожих розвідувальних і ударних безпілотників. Ці воїни – справжній жах для ворожих дронів. Мобільні вогневі групи працюють у надскладних умовах: в абсолютній темряві, за будь-якої погоди, 24/7. Вони демонструють неймовірну реакцію та ювелірну точність, збиваючи повітряні цілі. Кожне їхнє точне влучання – це мінус один ворожий БпЛА, а також десятки врятованих життів українців та збережені домівки. Наша безмежна гордість і надійний захист!» – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше тероборонівцям і прикордонникам передали техніку та відзнаки від громад Луганщини.

Бійців 53-ї ОМБр, «Помсти» та 56-ї бригади нагородили відзнаками Сіверськодонецької громади

Джерело: sd.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua