Міноборони розпочинає спільний проєкт з відбору та рекрутингу операторів БПЛА у Львові

09 липня 2024 р. 15:22

09 липня 2024 р. 15:22


З 16 липня у Львові в центрі рекрутингу української армії стартує спільний проєкт Міністерства оборони України та Сухопутних військ Збройних Сил України з комплектування підрозділів безпілотних систем Drone Force.

Про це повідомило Міністерство оборон и.

Усі охочі зможуть пройти відбір на симуляторі БПЛА, отримати необхідну інформацію про службу в екіпажах безпілотних апаратів та рекрутуватися на посаду оператора БПЛА.

«Ми проводимо ретельний відбір кандидатів, включаючи базову загальну військову підготовку та спеціалізовану фахову підготовку. Всі етапи долучення до Сухопутних військ закладені в єдиний проєкт і знаходяться під повним контролем. Людина отримує спеціалізовану військово-облікову спеціальність і гарантовано потрапляє в обраний підрозділ на обрану посаду», — заявив начальник управління безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ Олексій Чорномаз.

Фахова підготовка триває від 17 до 45 днів залежно від спеціалізації оператора БПЛА. Після завершення підготовки військовослужбовця направляють в обраний підрозділ Сухопутних військ.

Начальниця рекрутингової групи з комплектування підрозділів безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ Drone Force Тетяна Муравйова зазначила: «Дякую Міністерству оборони за підтримку нашої ініціативи. Тепер ми можемо перейти від онлайн-режиму підбору кандидатів до підбору через центри рекрутингу української армії. Головне, що тепер ми можемо тестувати кандидатів на місці. Людина може побачити безпілотні комплекси, дізнатися про їхні особливості, пройти тестування на симуляторі та отримати допомогу фахового інструктора».

Спільний пілотний проєкт проходитиме у Львові з 16 по 19 липня. Тестування на оператора БПЛА можна буде пройти в центрі рекрутингу української армії за адресою: вулиця Костя Левицького, 67, з 9:00 до 18:00 з вівторка по четвер та з 9:00 до 16:00 у п’ятницю. Надалі проєкт буде доступний і в інших містах.

«Якщо людина отримала повістку для уточнення даних, вона може прийти, визначитися, пройти тестування і долучитися до Збройних Сил як доброволець. Ми будемо супроводжувати таку людину на всіх етапах долучення до війська, включаючи оформлення в ТЦК та СП та під час навчання. Запрошую всіх зробити свій свідомий вибір», — наголосив уповноважений представник Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

Міноборони розпочинає спільний проєкт з відбору та рекрутингу операторів БПЛА у Львові

Джерело: leopolis.news

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua