Львів’янин увійшов в історію, виборовши бронзу на Паралімпіаді

06 вересня 2024 р. 13:47

Павло Баль / Getty Images

5 вересня на Паралімпіаді-2024 в Парижі мешканець Солонки Павло Баль став третім у змаганнях з велошосе (групова гонка, клас H5). Він виборов бронзову медаль. Про це повідомили в НОК України у Львівській області.

«Павло Баль увійшов в історію, ставши першим українцем, який здобув паралімпійську медаль у гендбайку (велосипед з ручним приводом)».

До слова, Павло фінішував третім на дистанції 56,8 км у класі H5. Для нього це були перші літні Паралімпійські Ігри. Павло виступив у паравелосипедному спорті на шосе у класі H5 - категорії спортсменів, які змагаються у сидячій позиції на гендбайках.

Павло Баль фінішував за 1 год 37 хв 03 сек, випередивши свого найближчого переслідувача, португальця Луїса Кошту на 13 секунд. На першій та другій позиціях – нідерландець Мітч Валізе та француз Лоїк Верньо.

Нагадаємо, що український бігун Ігор Цвєтов став чемпіоном Паралімпійських ігор-2024 у Парижі.

Джерело: tvoemisto.tv