вологість:
тиск:
вітер:
Як допомогти людині вийти із запою?
Запій — це величезне випробування, яке важко пройти як самій людині, яка знаходиться у цьому стані, так і її близьким. Це не просто «захоплення» алкоголем, це надзвичайно серйозна загроза здоров’ю та життю людини. У таких випадках найкращим рішенням є звернення до спеціалістів, наприклад, скористатися послугою виведення із запою в клініці Adomed за цим посиланням — https://adomed.org/ua/lechenie-alkogolisma/vyvod-iz-zapoya/ , тут працюють лікарі, які дбайливо та виключно професійно допоможуть людині повернутися до нормального життя.
Що ж тоді робити, коли ваш близький не може самотужки зупинити цей процес? Як не нашкодити йому та не втратити довіру? Ми підготували для вас поради, які допоможуть правильно діяти в цій складній ситуації.
Чому запій такий небезпечний?
Тривалий запій — це не просто «зловживання» алкоголем. Це стан, коли алкоголь починає вже повністю контролювати організм. Людина вже не може просто зупинитися, навіть якщо хоче цього. У неї з’являються:
- сильна слабкість, запаморочення;
- прискорене серцебиття, стрибки тиску;
- паніка, депресія та безсоння.
Варто знати, що запій — це токсичний удар по всіх органах: серце, печінка, мозок — усе страждає. А найгірше, що будь-якої миті може настати серйозний кризовий стан: судоми, зупинка серця чи інші ускладнення.
Що ж тоді робити, якщо ваш близький у запої?
Якщо ви намагаєтесь себе заспокоїти думками: «Чи потрібно діяти зараз? Може, це пройде саме собою?» Ні. Треба розуміти, що запій — це той самий випадок, коли зволікання може коштувати занадто високу ціну.
Чому небезпечно «кидати пити» різко?
Одразу зазначимо: як би дивно це не звучало, різко кидати пити — це небезпечно. Пояснюємо чому. Організм, який протягом кількох днів чи навіть тижнів отримував величезну кількість алкоголю (токсинів) не може одразу вийти із цього стану. Різке припинення алкоголю викликає:
- сильні головні болі, можуть бути навіть галюцинації;
- судоми та порушення роботи серця;
- алкогольний делірій (у народі — «біла гарячка»).
Зрозумійте, це не той ризик, який варто приймати. Замість цього краще довіртеся лікарям, які точно знають, як правильно вивести організм із запою.
«Я боюся, що це повториться»
Боятися — це абсолютно нормально, але запій — це точно не вирок. Правильна допомога, підтримка та терпіння з вашого боку можуть змінити життя вашої близької людини на краще. Головне — не залишайте її наодинці з проблемою. Навіть найскладніші ситуації можна вирішити, якщо діяти розумно, правильно та завчасно.
Звертайтеся до професіоналів, не відкладайте проблему на «завтра». Звертайтеся до клініки Adomed де вас зрозуміють та обов'язково підтримають! Кожен заслуговує на нормальне життя і шанс почати нове, здорове та щасливе майбутнє.
Новини рубріки
Паркомісця для людей з інвалідністю у Львові облаштовують додатковим ознакуванням
26 грудня 2024 р. 19:44
На Львівщині у пʼятницю світло виключатимуть не усім
26 грудня 2024 р. 19:37
«Піккардійська Терція» у Львові: різдвяний концерт, що зігріє серця та підтримає ЗСУ
26 грудня 2024 р. 19:16