вологість:
тиск:
вітер:
Машини для мийки тари, інвентарю та інструментів
Після кожної зміни основне і допоміжне обладнання слід привести до ладу, зокрема — помити. Це необхідно зробити, бо кому ж приємно наступного дня працювати з брудними ящиками, візками тощо. А коли трапляються байдужі, то для них діють норми виробничої санітарії, які в харчовій промисловості досить суворі. А що видалення бруду — справа марудна й загайна, то на те існує обладнання для миття ящиків , за допомогою якого тара, інвентар та інструменти досить швидко знов починають сяяти чистотою.
Обладнання для миття
Вимоги
Щоб бути ефективним, сучасне обладнання для миття повинно відповідати певним вимогам. Перш за все, воно має відмивати тару і та інші предмети до такого рівня, коли їх можна буде знову використовувати. Крім того, треба щоб воно само відповідало нормам санітарії та безпеки праці, щодо останнього — було з необхідними запобіжними пристроями. Машини повинні працювати автоматично, так щоб оператор тільки подавав брудні предмети та забирав чисті. А також мати задовільну продуктивність, високу якість виготовлення, надійну конструкцію та тривалий термін використання. Бажано щоб у них був сучасний вигляд і щоб вони були зроблені з урахуванням вимог ергономіки.
Переваги використання обладнання для миття
Використання на підприємствах харчової промисловості машин для миття надає численні переваги. Час, відведений на мийку кожної одиниці, значно скорочується, за рахунок чого з’являється можливість обробити велику кількість тари чи інструментів. Сам процес миття побудований таким чином, що, разом з можливостями машин (подача теплої води під високим тиском та застосування миючих засобів) забезпечує ефективне видалення бруду. Обдування помитих речей не тільки висушує їх, а ще й попереджує розвиток шкідливих мікроорганізмів.
Загальна конструкція машин для миття
Всі машини для миття різні. Але санітарні вимоги до процесу всюди однакові, тому, щоб забезпечити ефективне видалення бруду, вони складаються з кількох модулів, які працюють послідовно:
Оскільки під час мийки вода подається тепла та під напором (зазвичай із форсунок), то кожна машина має насос (частіше це відцентрова модель). Він працює з приводом, у якості якого використовується електродвигун або мотор-редуктор. А також — ТЕНи для нагрівання рідини. Повинна бути ємність (колектор), де утворюється миючий розчин. Його концентрацію можна змінювати, значення залежить від ступеня забрудненості. Для економії води практично всі машини працюють на принципі рекуперації, тому в конструкції має бути достатньо ефективний фільтр. Рідина після миття теж стікає в колектор. В тунельних машинах для пересування ящиків ставлять ланцюговий конвеєр. Ще один нюанс полягає в тому, що, оскільки миється інвентар підприємств харчової промисловості, то для виконання роботи використовується тільки питна вода.
Джерело: galinfo.com.uaНовини рубріки
На суботу у Львові прогнозують невеликий сніг та мороз
03 січня 2025 р. 22:09
Олег Скрипка зіграє Різдвяний концерт у Львові
03 січня 2025 р. 22:09
У Львові ідентифікували жінку, яка запустила феєрверки у новорічну ніч
03 січня 2025 р. 22:07