вологість:
тиск:
вітер:
Прикордонники Львівського загону запрошують громадян на контрактну службу
7 січня начальник відділу комплектування Львівського прикордонного загону Сергій Степанов під час брифінгу у Львівській ОВА розповів детальніше про переваги проходження служби за контрактом у прикордонному відомстві. Передусім військовий наголосив, що державна прикордонна служба цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, удосконалює систему соціального забезпечення та є соціально відповідальною установою.
“З чого починається відбір на військову службу за контрактом? По-перше, головне – це бажання цивільної особи стати військовим. Решта – це наша процедура. ми формуємо, пояснюємо і супроводжуємо від початку заяви і згоди на обробку персональних даних і до підписання контракту. Залежно від бажання кандидата це займе від одного до двох тижнів, і зрештою ми маємо вмотивованого контрактника, який буде виконувати завдання відповідно до посади”, – розповів Сергій Степанов.
Першим етапом відбору є співбесіда, протягом якої із кандидатом розмовляють та визначають його рівень підготовки, освіти та бажання щодо посади і завдань. Сьогодні в установі комплектують підрозділи, які діють у Львівській області, зокрема відділи прикордонної служби, які дислокуються поблизу державного кордону і виконують дві функції: моніторинг кордону і пропускні операції у пунктах пропуску. Водночас розглядають у прикордонному законі посади різних спеціальностей: від кухаря до лікаря, від водія до начальника фінансово-економічного відділу чи кінологічної служби.
Після цього кандидата скеровують на проходження професійно-психологічного відбору для визначення морально-психологічного стану. Якщо застережень немає, то учасник відбору протягом одного дня проходить військово-лікарську комісію, після чого підписує документи про зарахування на контрактну службу.
“Ми запропоновуємо альтернативу мобілізації – контрактну службу. Це серйозний підхід, ви знаєте, де будете проходити службу. Пів року ми гарантуємо, що ви будете проходити службу у тому підрозділі, куди були призвані. Це для опанування тієї військової складової, якої ви не мали під час цивільного життя, ви звикаєте, знайомитесь, опановуєте ту посаду, на яку були призначенні, і вже в подальшому, якщо є службова необхідність, то в нас є підрозділи, які виконують бойові та спеціальні завдання”, - розповів Сергій Степанов.
Наразі у прикордонному загоні є актуальними вакансії водіїв, кухарів, зв’язківців, а також операторів БПЛА. “Такий напрямок є дуже потужний, у нас відкриваються і формуються нові підрозділи. Як на фронті вони показують себе дуже ефективно, так і на ділянці охорони державного кордону ми також використовуємо безпілотну авіацію з метою моніторингу державного кордону і фіксації порушень державного кордону чи незаконної міграції або перетину державного кордону поза межами пункту пропуску”, - додав Сергій Степанов.
Соціальні гарантії під час служби у прикордонному загоні є стандартними: 30-денна відпустка, грошове забезпечення від 20 тис. 100 грн і більше, безкоштовне медичне забезпечення та харчування під час виконання обов’язків, соціальна виплата для оздоровлення та вирішення соціально-побутових умов, компенсація за винайм житла за необхідності. Важливо, що у кожного військовослужбовця є можливість підвищення кваліфікації за тим профілем, де він проходить службу.
Джерело: galinfo.com.uaНовини рубріки
У Шептицькому під час розпивання алкоголю зловмисник поранив ножем знайомого
08 січня 2025 р. 12:45
Мешканця Львівщини посадили у тюрму за брехню про замінування вокзалу
08 січня 2025 р. 12:25
Фортепіанні концерти Барвінського та Косенка видав німецький лейбл
08 січня 2025 р. 12:20