Дружина загиблого захисника започаткувала власну справу у Львові

08 квітня 2025 р. 13:44

08 квітня 2025 р. 13:44


Жінка пройшла навчання в межах міської програми «Відвага до бізнесу», а також отримала грантову підтримку – 300 тис. грн від Львівської міської ради та чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Ольга зі своїм чоловіком Назаром Хмілевським разом навчались у медичному університеті. Після завершення жінка працювала у сфері косметології. Спершу надавала послуги шугарингу, а згодом - лазерної епіляції.

З початком повномасштабного вторгнення чоловік Ольги одразу хотів йти до війська, але жінка, яка невдовзі мала народжувати, відмовила його. Їхня друга донька народилась 25 березня 2022 року. А вже 6 квітня чоловік отримав повістку і пішов воювати.

Назар Хмілевський у 2023 році у складі 116 бригади воював у Бахмуті, потім став фельдшером. 9 травня 2024 року 32-річний чоловік загинув під час евакуації двох поранених, коли ворожий дрон влучив в евакуаційну машину.

«Коли я дізналася, що в нашій сім’ї сталося горе, я зрозуміла, що тепер мені доведеться годувати дітей самій. Ще коли він йшов до війська, ми одразу проговорили всі можливі варіанти того, що може відбутися під час війни, і він сказав, щоб я робила свій бізнес. Тобто я зараз виконую те, що він мене просив», – каже Ольга Хмілевська.

Ольга вирішила відкрити свою студію електроепіляції. Каже – це єдиний нині, доведений американською асоціацією FDA, стовідсотковий метод видалення волосся назавжди. А ще він дозволяє видаляти не лише темне, а ще й світле, руде чи сиве волосся.

Жінка спершу пройшла навчання з електроепіляції. А після цього пішла на бізнес-курс до Львівської міської ради в рамках програми «Відвага до бізнесу». Жінка отримала 300 тисяч гривень грантової підтримки на власну справу: відкрила ФОП, орендувала приміщення і облаштувала студію.

«Завдяки грантовій підтримці Львівської міської ради та чеської гуманітарної організації «Людина в біді» я вже облаштувала свою студію електроепіляції на вул. Медової Печери, 3 (3 корпус). Я орендувала приміщення, купила дуже класний апарат, який приїхав з Канади, і якісні хороші меблі.

В нас в районі є три студії лазерної епіляції, а електроепіляції немає взагалі. Тож це пуста ніша, де я буду першою. Це дуже добре, бо добиратися з Пасічної в інші райони міста не дуже зручно. В нас спальний район, багато жінок з дітьми, садочки, студенти. Надалі можу навчати цієї справи чи розширюватись», – каже Ольга.

Навчання та можливість грантової підтримки для ветеранів та їх рідних – це  дуже великий плюс, певна Ольга. Це неабияка можливість для тих, хто захищав країну, найперше моральної підтримки.

«Мені дуже багато дало навчання. Коли ти пропрацьовуєш свій бізнес-план, все прораховуєш, розумієш наскільки це рентабельно. В мене, наприклад, загорілись очі, тому що я знала, що це зараз дуже популярне і буде розвиватись далі. А навчання маркетингу в тому числі поради від бізнес-тренера Івана Харченка, який дуже багато дав зрозуміти і навіть надихнув – все це стало можливістю покращити початкову бізнес-ідею. Я звичайно планувала все це робити, але завдяки грантовій підтримці, я маю можливість з самого старту свого бізнесу надавати більш конкурентні послуги. А також в мене з’явилась впевненість у собі, бо після того, як отримуєш грант, ти розумієш, що можеш все і в тебе з’являється додатковий стимул щось робити», – розповідає підприємиця.

Зазначимо, наступні навчання в рамках проєкту «Відвага до бізнесу» стартують вже 14 квітня та триватимуть до середини травня. Тут також заплановано дві групи до 60 учасників загалом. Зареєструватись можна за посиланням .

Дружина загиблого захисника започаткувала власну справу у Львові

Джерело: galinfo.com.ua