вологість:
тиск:
вітер:
Режисер Наріман Алієв поділився своїм досвідом із молоддю Львова
Близько сотні молодих людей мали нагоду не лише послухати розповіді Нарімана, а й задати йому свої запитання.
Захід «Молодь у кадрі й за кадром: як розповідати історії свого покоління» був організований у межах реалізації титулу «Львів – Молодіжна столиця Європи 2025», тому під час зустрічі багато говорили про покликання, перші кроки в кар’єрі, соціальні мережі, вибудовування особистого бренду та авторитетів в українському суспільстві, які є важливими на думку Нарімана.
«Щоб почати знімати хороше кіно, потрібно читати книжки, вчити багато теорії, знати багато контексту та історію, мати велику надивленість і багато практикувати. Але розкрию вам секрет – це стосується не тільки кіноіндустрії, а й будь-якої професії, яку ти хочеш робити добре.
Що важливо усвідомлювати про кіно, так це те, що ваша кінооповідь має бути не про щось найважливіше, найепічніше чи найтрагічніше. Це про глибину якоїсь події, а не про її масштаб. Можна взяти щось дуже маленьке на фоні історії, але якщо в це поглибитись, модна розкрити щось набагато більше. Чому я роблю фільми про кримськотаратський контекст? Бо це про мене і ніхто, крім мене, про це не буде говорити, тому це важливо. Шукайте це «про мене» в собі і це буде вас відрізняти від інших», – розповів режисер.
До слова, Наріман Алієв також зустрівся із міським головою Львова Андрієм Садовим та його котячим колегою – Левчиком, з яким, як казав, мріяв зустрітися 5 років. Вони говорили про Львів, його мистецькі інституції та плани в межах року Львова – Молодіжної столиці Європи 2025.

Новини рубріки

“Барвистий світ львівських грабіжників”. Юрій Винничук
24 травня 2025 р. 20:28

У Львові 30 захисників посмертно нагородили «Почесним знаком Святого Юрія»
24 травня 2025 р. 19:48

25 травня на Львівщині хмарно з проясненнями
24 травня 2025 р. 18:56