У Львові судили матір школяра, який приніс до ліцею патрон від травматичного пістолета

22 червня 2026 р. 09:07

22 червня 2026 р. 09:07


У Львові судили матір школяра, який приніс на територію ліцею патрон від травматичного пістолета. Залізничний районний суд визнав винною Юлію Гнаткевич у неналежному виконанні батьківських обов’язків та оштрафував її.

Як вказано у постанові суду, учень приніс до ліцею патрон від травматичного пістолета та показував його однокласникам. Це налякало інших дітей. На судові засідання матір школяра не з’явилася, суд розглянув справу без неї.

Залізничний районний суд Львові визнав винною Юлію Гнаткевич у неналежному виконанні батьківських обов’язків (ч. 1 ст. 184 КУпАП), та призначив їй штраф – 850 грн. Крім того, жінка має сплатити 665 грн судового збору. Постанову можна оскаржити до Львівського апеляційного суду протягом десяти днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

У Львові судили матір школяра, який приніс до ліцею патрон від травматичного пістолета

Джерело: zaxid.net

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua