У Львові вул. Героїв УПА на тиждень відкрили для проїзду

22 червня 2026 р. 09:35

22 червня 2026 р. 09:35


На ділянці від вул. Степана Бандери до Васильківського влаштували нове асфальтобетонне покриття та замінили бордюри

У Львові відкрили для проїзду вул. Героїв УПА. Про це у понеділок, 22 червня, у своїх соцмережах повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Вулиця Героїв УПА цього тижня вже повністю проїзна. Після завершення робіт першої черги (ділянка від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського) в суботу там було відкрито проїзд» , – написав Андрій Москаленко.

На ділянці від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського влаштували нове асфальтобетонне покриття та замінили бордюри.

Протягом цього тижня вся вулиця буде проїзною. А вже з понеділка, 29 червня, на ремонт закриють наступну ділянку вул. Героїв УПА – від вул. Васильківського до вул. Смаль-Стоцького. Про це у мерії повідомлять додатково.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

У Львові вул. Героїв УПА на тиждень відкрили для проїзду

Джерело: zaxid.net

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua