У Львові п’яний водій на BMW вилетів на кільце (ФОТО)

22 червня 2026 р. 10:22

22 червня 2026 р. 10:22


Ранкова аварія біля вокзалу

У Львові п’яний водій на BMW вилетів на кільце

Фото аварії показали у мережі, пише Четверта студія .

“22.06.2026 о 05:30

Вул. Городоцька, кільце на ж/д вокзал ДТП

Свідки зазначають, що чоловік був пʼяний та не впорався з керуванням”, – йдеться у повідомленні депутата ЛМР Ігоря Зінкевича.

Коментарі

Позначки: , ,

У Львові п’яний водій на BMW вилетів на кільце (ФОТО)

У Львові п’яний водій на BMW вилетів на кільце (ФОТО)

У Львові п’яний водій на BMW вилетів на кільце (ФОТО)

У Львові п’яний водій на BMW вилетів на кільце (ФОТО)

Джерело: 4studio.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua