Поранену під час російського удару по Харкову рятувальницю доправили на реабілітацію до Львова

22 червня 2026 р. 11:40

22 червня 2026 р. 11:40


21-річна рятувальниця Олександра Щебілова, яка втратила руку внаслідок повторного російського ракетного удару по Харкову, проходитиме лікування та реабілітацію у Львові. Дівчину транспортували до центру Superhumans, де їй нададуть необхідну медичну допомогу, проведуть протезування та допоможуть відновитися після важкого поранення.

Олександра зазнала тяжких травм під час виконання службових обов’язків у ніч на 15 червня, коли російські війська завдали повторного удару по Харкову. Внаслідок атаки рятувальниця втратила руку.

У львівському центрі на неї чекають безкоштовне лікування, протезування та тривала реабілітація. У ДСНС наголосили, що служба супроводжує свою співробітницю від моменту поранення та підтримуватиме її на всіх етапах відновлення.

«Попереду складний шлях відновлення, але Олександра не проходитиме його сама. ДСНС завжди підтримує своїх», – зазначили у відомстві.

Також у службі нагадали, що рятувальники, які отримали поранення під час виконання обов’язків, забезпечуються необхідною медичною допомогою, державними виплатами та іншими видами підтримки.

Поранену під час російського удару по Харкову рятувальницю доправили на реабілітацію до Львова

Джерело: westnews.info (Львів)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua