Трагедія на Львівщині: 74-річна жінка загинула після зіткнення електромопеда з мінівеном біля Самбора

22 червня 2026 р. 11:46

22 червня 2026 р. 11:46


Смертельна аварія на Львівщині: літня водійка електромопеда не пережила зіткнення з Opel Vivaro

21 червня на автодорозі Нижанковичі–Самбір–Дрогобич–Стрий у Самбірському районі Львівської області сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Близько 13:20 у селі Городовичі мінівен зіткнувся з електромопедом, внаслідок чого загинула 74-річна жінка, пише Суспільне .

За даними відділу комунікації поліції Львівщини, у ДТП були задіяні два транспортні засоби. Автомобілем Opel Vivaro керувала 34-річна мешканка Самбірського району, електромопедом — 74-річна жителька того ж району. Обставини та причини зіткнення наразі встановлюються.

Постраждалу жінку після аварії госпіталізували до лікарні, однак урятувати її не вдалося — пенсіонерка померла у реанімаційному відділенні.

За фактом загибелі людини слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспортних засобів. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до восьми років, а також позбавлення водійських прав на строк до трьох років або без такого.

Трагедія на Львівщині: 74-річна жінка загинула після зіткнення електромопеда з мінівеном біля Самбора

Джерело: inlviv.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua