Львівщина прощається з двома захисниками України: Андрієм Гентошем та Андрієм Кравцем

22 червня 2026 р. 12:15

22 червня 2026 р. 12:15


У неділю, 22 червня, на Львівщині відбудуться церемонії прощання з двома військовослужбовцями, які віддали своє життя, захищаючи Україну. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Перший із загиблих — Андрій Гентош, уродженець Львова. З початком повномасштабного російського вторгнення він вступив до лав Збройних сил України. Протягом служби виконував бойові завдання одразу на кількох напрямках — Донецькому, Запорізькому, Курському та Північно-Слобожанському — у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. За мужність і відданість справі захисту Батьківщини Андрій був відзначений медаллю «Ветеран війни». Боєць загинув 15 червня, пише Суспільне .

Другий захисник — Андрій Кравець із міста Шептицький. Він обіймав посаду головного сержанта та командира відділення радіоелектронної боротьби у військовій частині Т0910. Андрій Кравець помер 17 червня у міській лікарні Запоріжжя.

Обидва воїни ціною власного життя стояли на захисті України та її громадян.

Львівщина прощається з двома захисниками України: Андрієм Гентошем та Андрієм Кравцем

Джерело: inlviv.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua