У Львові посадили тюльпанове дерево на честь 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ до міста

22 червня 2026 р. 19:25

22 червня 2026 р. 19:25


Урочиста посадка тюльпанового дерева відбулася у Львові як символічний жест вшанування 25-річчя пам’ятного візиту Папи Римського Івана Павла ІІ. У заході взяли участь Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор, адміністратор Архикатедрального Собору св. Юрія отець Роман Кравчик, голова Літургійної комісії Львівської Архиєпархії отець-доктор Іван Гобела, представники Львівської міської ради, парафіяни та працівники міських служб.

Протягом червня Львів відзначає чверть століття від часу однієї з найвизначніших духовних подій в історії незалежної України. З 25 по 27 червня 2001 року місто приймало Главу Католицької Церкви — це був його перший офіційний візит до нашої країни. До ювілейної дати у Львові підготували майже сотню різноманітних заходів: святкові богослужіння, кінопокази, велопроща, флешмоб «Папа-молодь», фотовиставки та погашення ювілейної поштової марки, пише ЛМР .

Під час свого перебування у Львові Іван Павло ІІ зустрівся з молоддю біля храму Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові. Крім того, на Львівському іподромі він відслужив Літургії у латинському та візантійському обрядах, під час яких проголосив блаженними 28 новомучеників Української Греко-Католицької Церкви та двох духовних діячів Римо-Католицької Церкви. До Львова Понтифік завітав після Києва — обидва міста стали зупинками в рамках єдиного офіційного візиту Папи до України.

У Львові посадили тюльпанове дерево на честь 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ до міста

Джерело: inlviv.in.ua