У Львові мешканці вийшли на протест (ВІДЕО)

23 червня 2026 р. 13:13

23 червня 2026 р. 13:13


Люди звертають увагу на те, що заклад розташований поруч із житловою забудовою, дитячим майданчиком, дитячим садком та церквою

Вже тиждень мешканці вул. Городоцької, 226 у Львові щодня спостерігають таку картину біля нововідкритої філії приватної клініки «Аксіома Медікал».

Про це повідомив керівник виконкому Садового Євген Бойко, інформує Четверта студія .

“До міської ради вже надійшло кілька звернень від мешканців навколишніх будинків.

Люди звертають увагу на те, що заклад розташований поруч із житловою забудовою, дитячим майданчиком, дитячим садком та церквою, а прибудинкова територія фактично стала місцем очікування і перебування відвідувачів клініки.

Ми зустрілися з мешканцями та представниками закладу, щоб детально розібратися в ситуації.

Позиція громади є зрозумілою. Ніхто не заперечує права людей на лікування та медичну допомогу. Водночас мешканці мають право на безпеку, порядок і комфортне середовище поруч зі своїми домівками.

Саме тому міський голова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням:

• забезпечити належні заходи безпеки для мешканців;

• перевірити законність діяльності закладу та дотримання ним усіх вимог законодавства;

• переглянути підходи до розміщення подібних закладів поруч із житловою забудовою та громадськими просторами.

Місто й надалі відстоюватиме інтереси мешканців і реагуватиме на кожне обґрунтоване звернення громади”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , ,

У Львові мешканці вийшли на протест (ВІДЕО)

Джерело: 4studio.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua