вологість:
тиск:
вітер:
У Львові мешканці вийшли на протест (ВІДЕО)
Люди звертають увагу на те, що заклад розташований поруч із житловою забудовою, дитячим майданчиком, дитячим садком та церквою
Вже тиждень мешканці вул. Городоцької, 226 у Львові щодня спостерігають таку картину біля нововідкритої філії приватної клініки «Аксіома Медікал».
Про це повідомив керівник виконкому Садового Євген Бойко, інформує Четверта студія .
“До міської ради вже надійшло кілька звернень від мешканців навколишніх будинків.
Люди звертають увагу на те, що заклад розташований поруч із житловою забудовою, дитячим майданчиком, дитячим садком та церквою, а прибудинкова територія фактично стала місцем очікування і перебування відвідувачів клініки.
Ми зустрілися з мешканцями та представниками закладу, щоб детально розібратися в ситуації.
Позиція громади є зрозумілою. Ніхто не заперечує права людей на лікування та медичну допомогу. Водночас мешканці мають право на безпеку, порядок і комфортне середовище поруч зі своїми домівками.
Саме тому міський голова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням:
• забезпечити належні заходи безпеки для мешканців;
• перевірити законність діяльності закладу та дотримання ним усіх вимог законодавства;
• переглянути підходи до розміщення подібних закладів поруч із житловою забудовою та громадськими просторами.
Місто й надалі відстоюватиме інтереси мешканців і реагуватиме на кожне обґрунтоване звернення громади”, – йдеться у повідомленні.
Коментарі
Позначки: Євген Бойко , аптека , Городоцька
Джерело: 4studio.com.ua
Новини рубріки
Наталія Половинка залишилася керівницею театру «Слово і голос» після конкурсу
23 червня 2026 р. 14:22
Grandcar — безпечне авто з США у 2026
23 червня 2026 р. 14:14
На Львівщині група чиновниць допомогла 47 жінкам вкрасти 41 млн гривень у держави
23 червня 2026 р. 13:56