вологість:
тиск:
вітер:
На Львівщині група чиновниць допомогла 47 жінкам вкрасти 41 млн гривень у держави
Колишні працівниці Дрогобицької районної державної адміністрації вносили до офіційних документів неправдиві відомості про кількість осіб, яким нібито були призначені соціальні виплати.
Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області. За скоєне їм загрожує до 12 років ув’язнення.
Протиправну діяльність експосадовиць викрили дільничні офіцери поліції та слідчі Дрогобицького районного відділу поліції за процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури. Фігурантки скеровували недостовірні дані до банківських установ, на підставі чого здійснювалося перерахування коштів особам, які не мали права на їх отримання.
Попередньо встановлено, що впродовж січня 2020 року – березня 2024 року незаконні виплати отримали 47 жінок. Загальна сума збитків, завданих державному бюджету, становить майже 41 мільйон гривень.
Наразі колишнім посадовицям повідомлено про підозру у привласненні та розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб, а також в умовах воєнного стану.
Нагадаємо, що фігурантки раніше вже обвинувачені за іншим кримінальним провадженням, у якому державі завдано збитків на понад вісім з половиною мільйонів гривень.
Санкції зазначених статей передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років та з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.
Джерело: lviv.vgorode.ua
Новини рубріки
Наталія Половинка залишилася керівницею театру «Слово і голос» після конкурсу
23 червня 2026 р. 14:22
Grandcar — безпечне авто з США у 2026
23 червня 2026 р. 14:14
Спека і ні краплі дощу: якою буде погода у Львові та області 24 червня
23 червня 2026 р. 13:44