Наталія Половинка залишилася керівницею театру «Слово і голос» після конкурсу

23 червня 2026 р. 14:22

23 червня 2026 р. 14:22


У Львові відбувся конкурс на посаду керівника театрального центру «Слово і голос», за результатами якого заклад і надалі очолюватиме Наталія Половинка.

Наталія Половинка очолює театр з 2010 року. У своїй програмі вона наголосила на продовженні чинного напрямку роботи центру, а також на розвитку, систематизації та цифровізації напрацьованого мистецького досвіду.

Конкурс цього року привернув значну увагу громадськості та супроводжувався дискусіями щодо процедури відбору та правил формування конкурсних комісій. У Львівській міській раді наголошують, що відкриті конкурси є важливим інструментом оновлення управління культурними інституціями.

Також повідомляється, що того ж дня у Львові обрали керівників ще двох закладів культури: театр «Воскресіння» очолив Ігор Білиць, а директоркою музичної школи №1 імені Анатолія Кос-Анатольського стала Ольга Хома.

Наталія Половинка залишилася керівницею театру «Слово і голос» після конкурсу

Джерело: westnews.info (Львів)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua