вологість:
тиск:
вітер:
На Львівщині екскерівнику самбірського комунального підприємства оголосили нову підозру
На Львівщині колишньому керівнику комунального підприємства Самбірської міської ради оголосили нову підозру. За даними поліції, йому інкримінують завдання збитків на суму 8,1 млн грн під час оренди спецтехніки. Про це повідомили в Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.
Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції, посадовець уклав низку договорів з працівниками цього ж комунального підприємства, які були оформлені як фізичні особи-підприємці . Договори підписували без проведення передбачених законодавством процедур закупівель.
За цими договорами комунальне підприємство орендувало у ФОП спецтехніку – екскаватор-навантажувач, бульдозер та інші вантажні автомобілі. На рахунки підприємців перераховували кошти за нібито надані послуги, однак, за даними слідства, роботи виконувалися лише на папері.
Унаслідок таких дій, за попередніми підрахунками, комунальному підприємству було завдано збитків на 8,1 млн грн. На підставі зібраних доказів колишньому керівнику підприємства повідомили про нову підозру.
Раніше цей же посадовець уже отримував підозру за незаконне бронювання чоловіків призовного віку шляхом їх фіктивного працевлаштування та отримання «відкатів» для посадовця регіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті.
Джерело: golossokal.com.ua
Новини рубріки
Апеляційна палата ВАКС підтвердила конфіскацію Audi Q7, якою користувався мер Самбора
23 червня 2026 р. 15:10
На Львівщині викрили колишніх посадовиць, причетних до збитків державі на майже 41 млн грн
23 червня 2026 р. 15:04