У Львові забудовник відшкодував понад 14 млн грн пайової участі після позову прокуратури

24 червня 2026 р. 11:19

24 червня 2026 р. 11:19


У Львові місцевий забудовник уже сплатив понад 14 млн грн пайової участі після втручання прокуратури. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Прокурори Львівської обласної прокуратури подали позов до забудовника про стягнення понад 23 млн грн безпідставно збережених коштів пайової участі.

За даними прокуратури, під час будівництва житлово-офісного комплексу у Львові забудовник ухилився від сплати коштів на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Станом на сьогодні забудовник добровільно перерахував до бюджету вже понад 14 млн грн ще до ухвалення судового рішення.

У прокуратурі зазначають, що робота у цьому напрямку триває: вживаються представницькі заходи для виявлення подібних порушень іншими забудовниками та забезпечення надходжень до бюджету.

У Львові забудовник відшкодував понад 14 млн грн пайової участі після позову прокуратури

Джерело: golossokal.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua