вологість:
тиск:
вітер:
У Львові забудовник відшкодував понад 14 млн грн пайової участі після позову прокуратури
У Львові місцевий забудовник уже сплатив понад 14 млн грн пайової участі після втручання прокуратури. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.
Прокурори Львівської обласної прокуратури подали позов до забудовника про стягнення понад 23 млн грн безпідставно збережених коштів пайової участі.
За даними прокуратури, під час будівництва житлово-офісного комплексу у Львові забудовник ухилився від сплати коштів на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
Станом на сьогодні забудовник добровільно перерахував до бюджету вже понад 14 млн грн ще до ухвалення судового рішення.
У прокуратурі зазначають, що робота у цьому напрямку триває: вживаються представницькі заходи для виявлення подібних порушень іншими забудовниками та забезпечення надходжень до бюджету.
Джерело: golossokal.com.ua
Новини рубріки
Підсанкційний виробник «Моршинської» торік отримав понад 3 млрд грн доходу
24 червня 2026 р. 15:36