Львівводоканал прокладає каналізаційний колектор до Винник: витрачено понад 31 млн гривень

24 червня 2026 р. 13:42

24 червня 2026 р. 13:42


Львівводоканал реалізує масштабний інфраструктурний проєкт — будівництво нового напірного каналізаційного колектора до міста Винники. Роботи розпочалися ще до повномасштабного вторгнення, однак через пандемію COVID-19, а пізніше через війну, темпи будівництва суттєво знизилися. Активна фаза відновилася лише у 2024 році.

На сьогодні виконано близько 74% від загального обсягу робіт — прокладено приблизно 10 кілометрів трубопроводу з запланованих 13,6 км. Проєкт передбачає будівництво двох гілок напірного колектора загальною протяжністю 13,6 кілометра, пише ЛМР .

Примітно, що фінансування здійснюється виключно за рахунок власних коштів підприємства в рамках Інвестиційної програми. Загальні витрати на виконані роботи вже перевищили 31,8 мільйона гривень. Ще одна важлива деталь — до реалізації проєкту не залучають сторонніх підрядників: усі роботи веде власна служба каналізаційного господарства Львівводоканалу, що дозволяє значно скоротити витрати.

Після завершення будівництва нова інфраструктура суттєво підвищить надійність системи водовідведення, знизить ризик виникнення аварійних ситуацій, а також створить резерв потужності для подальшого розвитку Винниківської громади.

Львівводоканал прокладає каналізаційний колектор до Винник: витрачено понад 31 млн гривень

Джерело: inlviv.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua