Через спеку у Львові двох людей госпіталізували з підозрою на тепловий удар

24 червня 2026 р. 21:14

24 червня 2026 р. 21:14


У Львові за останній тиждень до лікарів звернулися двоє пацієнтів із підозрою на тепловий удар. Обидва випадки пов’язані з тривалим перебуванням під відкритим сонцем під час роботи.

За словами медикині, симптоми у пацієнтів виникли раптово після цілого дня роботи на спеці. Один із чоловіків працював на висоті, інший — у полі. Обох госпіталізували через різке погіршення самопочуття.

Спочатку лікарі розглядали не лише тепловий удар, а й можливість інсульту, оскільки пацієнти скаржилися на сильний головний біль, запаморочення, нудоту та блювання. Крім того, ввечері в них спостерігалися порушення свідомості та переднепритомний стан.

Для встановлення точного діагнозу хворих оглянули неврологи та провели додаткові обстеження.

Медики нагадують, що під час спекотної погоди варто уникати тривалого перебування під прямими сонячними променями, особливо в обідні години. Також рекомендується носити легкий світлий одяг, головні убори, використовувати сонцезахисні засоби та регулярно поповнювати запас рідини в організмі.

У разі появи сильного головного болю, запаморочення, нудоти чи інших ознак перегрівання лікарі радять негайно перейти у прохолодне місце, відпочити та за потреби звернутися за медичною допомогою.

Через спеку у Львові двох людей госпіталізували з підозрою на тепловий удар

Джерело: westnews.info (Львів)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua