На Львівщині екскерівнику підприємства Міноборони повідомили про підозру через махінації з орендою майна

25 червня 2026 р. 11:20

25 червня 2026 р. 11:20


Правоохоронці викрили колишнього посадовця підприємства Міністерства оборони України на Львівщині у зловживанні службовим становищем під час передачі державного майна в оренду. Збитки для бюджету оцінюють у понад 1 млн грн

За даними слідства, посадовець організував передачу державної нерухомості в оренду з порушенням законодавства — без проведення обов’язкових відкритих аукціонів та без необхідних погоджень.

Натомість чинні норми передбачають, що оренда державного майна має здійснюватися через конкурентні процедури за участі Фонду державного майна України, а частина орендної плати має надходити до державного бюджету.

Унаслідок таких дій бюджет, за попередніми оцінками, недоотримав понад 1 млн грн. Сума збитків підтверджена матеріалами Державної аудиторської служби та судовою економічною експертизою.

Експосадовцю інкримінують зловживання службовим становищем. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави понад 133 тис. грн. Наразі слідство встановлює інших можливих учасників схеми.

На Львівщині екскерівнику підприємства Міноборони повідомили про підозру через махінації з орендою майна

Джерело: westnews.info (Львів)