У Львові посадовиць міськради підозрюють у привласненні понад 1 млн грн через фіктивне працевлаштування

25 червня 2026 р. 16:11

25 червня 2026 р. 16:11


У Львові слідчі повідомили про нові підозри двом чиновницям міськради, яких уже фігурували у справі про фіктивне працевлаштування. Тепер їх підозрюють у привласненні понад 1 млн грн бюджетних коштів.

За даними слідства, у період з квітня 2024 по серпень 2025 року на одному з комунальних підприємств Львова було фіктивно працевлаштовано 11 чоловіків віком від 29 до 46 років. Вони були оформлені на посади двірників, водіїв, слюсаря-сантехніка та муляра, однак фактично на роботу не виходили, оскільки працювали в інших місцях.

Правоохоронці стверджують, що частину зарплат цих «працівників» систематично перераховували на банківські рахунки посадовиць або використовували в межах схеми. Один із працівників навіть не мав доступу до своєї банківської картки.

За версією слідства, загальна сума привласнених коштів перевищує 1,1 млн грн, а збитки підприємству становлять понад 2,6 млн грн.

Обом фігуранткам інкримінують привласнення майна в особливо великих розмірах. Розслідування триває.

У Львові посадовиць міськради підозрюють у привласненні понад 1 млн грн через фіктивне працевлаштування

Джерело: westnews.info (Львів)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua