На Львівщині військові закупили генератори зі збитками понад 18 млн грн

25 червня 2026 р. 17:38

25 червня 2026 р. 17:38


На Львівщині правоохоронці повідомили про підозру офіцерці військової частини, яка відповідала за закупівлі та, за версією слідства, допустила переплату понад 18,6 млн грн під час придбання генераторів.

Як повідомили у теруправлінні ДБР та спецпрокуратурі у сфері оборони Західного регіону, підозру отримала старша лейтенантка військової частини А3211, яка входить до структури 184 навчального центру Національної академії сухопутних військ.

За даними слідства, наприкінці 2022 року після масованих атак на енергетичну інфраструктуру військова частина терміново потребувала генераторів. Однак відповідальна за закупівлі посадовиця не провела належного моніторингу ринку та аналізу цін, що призвело до укладення договорів на постачання обладнання за завищеною вартістю.

У результаті генератори були закуплені та поставлені, а кошти перераховані постачальникам у повному обсязі. За висновками слідства, збитки військовій частині становлять понад 18,6 млн грн.

Офіцерці інкримінують недбале ставлення до військової служби в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Розслідування триває, слідчі встановлюють інших можливих причетних до закупівель.

На Львівщині військові закупили генератори зі збитками понад 18 млн грн

Джерело: westnews.info (Львів)