На Львівщині викрили 44-річного торговця боєприпасами

25 червня 2026 р. 19:04

25 червня 2026 р. 19:04


На Львівщині правоохоронці викрили 44-річного жителя Дніпра , який, за даними слідства, незаконно зберігав та збував боєприпаси. Про це повідомили у Стрийському районному управлінні поліції.

Оперативники кримінальної поліції, слідчі та співробітники інших служб Стрийського районного управління поліції, за процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури, встановили, що чоловік незаконно зберігав та збув 1600 набоїв калібру 9 мм .

Під час санкціонованого обшуку за місцем його проживання поліцейські виявили та вилучили майже 150 куль, майже 400 патронів різного калібру, понад 800 гільз, 765 капсул, ємкості з порохом, понад сотню ґумових куль, предмет, зовні схожий на пістолет типу флобер, а також засоби для кустарного виготовлення та перероблення боєприпасів, мобільні телефони та інші речові докази причетності до протиправної діяльності.

Усю вилучену зброю та боєприпаси скеровано на експертне дослідження, правоохоронці встановлюють їхнє походження.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування триває.

На Львівщині викрили 44-річного торговця боєприпасами

Джерело: golossokal.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua