вологість:
тиск:
вітер:
У Белзькій громаді оголосили дні жалоби за Андрієм Котиком
У Белзькій міській територіальній громаді оголошено дні жалоби за загиблим захисником України Андрієм Степановичем Котиком . Відповідне розпорядження підписав міський голова.
Період жалоби триватиме з 24 до 26 червня 2026 року. У ці дні на адміністративних будівлях громади приспустять Державний Прапор України з чорною стрічкою як знак скорботи за полеглим воїном.
Розпорядженням також передбачено обмеження проведення розважально-концертних заходів та заборону звучання розважальної музики у громадських місцях протягом днів жалоби.
Громада висловлює співчуття рідним і близьким Андрія Степановича Котика та вшановує його пам’ять як захисника України.
Джерело: golossokal.com.ua
Новини рубріки
У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку
25 червня 2026 р. 19:44
На Краковці накопичується кількість автомобілів
25 червня 2026 р. 19:44