Громаді Борислава повернуть виробничу будівлю збанкрутілого товариства

25 червня 2026 р. 19:04

25 червня 2026 р. 19:04


У Бориславі за рішенням суду територіальна громада отримає у комунальну власність нежитлову виробничу будівлю збанкрутілого товариства. Про це повідомили в Дрогобицькій окружній прокуратурі.

Йдеться про приміщення площею понад 320 кв. м, розташоване у Бориславі. Оціночна вартість будівлі становить близько 2,6 млн грн. Раніше вона належала місцевому товариству, яке надавало послуги з діяльності автомобільного вантажного транспорту та організації будівництва об’єктів нерухомості. У 2017 році це підприємство збанкрутувало.

Прокурори встановили, що з моменту взяття цієї безхазяйної нерухомості на облік міською радою минув понад рік, і протягом цього часу ніхто не заявив права власності на будівлю. За законом таке майно підлягає передачі у комунальну власність територіальної громади , що й стало підставою для звернення прокуратури до суду.

Бориславський міський суд погодився з доводами Дрогобицької окружної прокуратури та повністю задовольнив позов про визнання права комунальної власності на зазначену будівлю.

Після набрання рішенням законної сили прокуратура має намір вжити заходів для його реального виконання та оформлення права власності громади на це майно.

Громаді Борислава повернуть виробничу будівлю збанкрутілого товариства

Джерело: golossokal.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua