вологість:
тиск:
вітер:
Львів посилює контроль за кондиціонерами в транспорті: 30 порушень і штрафи по 1700 гривень
За підсумками перевірок, що тривали впродовж двох останніх тижнів, інспектори виявили 30 випадків несправності систем охолодження в одиницях громадського транспорту Львова. Сьогодні було перевірено 40 транспортних засобів, у двох автобусах кондиціонери виявилися несправними. За кожне зафіксоване порушення перевізники отримали штраф у розмірі 1700 гривень.
За словами керівника управління транспорту Львівської міської ради Олега Партики, моніторинг громадського транспорту здійснюється цілорічно, проте влітку особливий акцент роблять саме на роботі кондиціонерів. На сьогодні перевірками охоплено вже близько 80% автобусів міста, обладнаних системами охолодження, пише ЛМР .
Водночас далеко не весь громадський транспорт Львова має кондиціонери. Із приблизно 500 міських автобусів системами охолодження оснащено лише близько 180 одиниць. Кондиціоновані автобуси курсують на маршрутах №№ 5а, 14, 19, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 49а, 51, 53, 55а та 84. Натомість на маршрутах №№ 1а, 3а, 6а, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 39а, 40, 45, 46, 47а, 52, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 та 92 кондиціонерів немає.
Серед електротранспорту ситуація дещо краща: із 134 трамваїв і тролейбусів, які щодня виходять на маршрути, кондиціонерами обладнано понад 60 одиниць.
Щоб пасажири заздалегідь знали про відсутність охолодження, у львівському громадському транспорті з’явилися спеціальні інформаційні наліпки. Наразі такі позначки розміщено в більшості одиниць міського електротранспорту та в частині автобусів.
Джерело: inlviv.in.ua
Новини рубріки
Качинський назвав Садового «бандерівцем» і звинуватив у несплаті польській компанії
25 червня 2026 р. 20:12