вологість:
тиск:
вітер:
Першу ділянку на вулиці Героїв УПА вже заасфальтували і відкрили для проїзду приватного транспорту
У Львові завершили ремонт першої ділянки на вулиці Героїв УПА — від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського. Тут постелили нове асфальтобетонне покриття, частково замінили бордюри, а також відремонтували і підняли люки та дощоприймачі до рівня проїзної частини.
Відтак тут вже їздить приватний транспорт. Наступний відрізок дороги — від вулиці Васильківського до вулиці Смаль-Стоцького розпочнуть ремонтувати з 29 червня.
«Так, на ділянці від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського підрядна організація „Онур“ провела фрезерування дорожнього покриття, часткову заміну бордюрного каменю, ремонт/заміну люків оглядових колодязів дощеприймачів та провела облаштування нижнього і верхнього шару асфальтобетонного покриття», — розповідають у Франківській районній адміністрації.
Відтак, зараз ділянка на вул. Героїв УПА від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського відкрита для проїзду приватного транспорту. Натомість громадський транспорт зможе курсувати на вул. Героїв УПА лише після завершення ремонту на всій протяжності вулиці.
Джерело: lviv.vgorode.ua
Новини рубріки
Із 1 липня у львівських ЦНАПах тимчасово призупинять оформлення паспортів та інших адмінпослуг
26 червня 2026 р. 13:38