Майже 500 гаджетів на 17 млн грн: у «Шегинях» митники знайшли схованку з iPhone та AirPods

26 червня 2026 р. 16:56

26 червня 2026 р. 16:56


У пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники спільно з прикордонниками викрили спробу незаконного ввезення в Україну майже 500 гаджетів, захованих у спеціально облаштованому тайнику автомобіля. Орієнтовна вартість вилученої техніки становить 17 млн грн.

Інцидент стався під час в'їзду в Україну. 46-річна жителька Хмельницької області, яка керувала автомобілем Mercedes-Benz , для проходження митного контролю обрала смугу руху «зелений коридор». Вона призначена для громадян, які перевозять товари, що не підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню.

Втім, під час огляду автомобіля працівники митниці спільно з прикордонниками виявили спеціально обладнаний сховок – так звану «подвійну стінку» між пасажирським і багажним відділеннями.

У тайнику знаходилися 487 гаджетів: 303 смартфони Apple iPhone , 19 телефонів Samsung Galaxy , шість Google Pixel та 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3 .

За попередніми оцінками, вартість вилученої техніки становить близько 17 млн грн.

Стосовно водійки склали протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Крім того, повідомлення про виявлений факт скерували до Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 201-3 Кримінального кодексу України.

Майже 500 гаджетів на 17 млн грн: у «Шегинях» митники знайшли схованку з iPhone та AirPods

Джерело: westnews.info (Львів)