вологість:
тиск:
вітер:
У Дрогобичі вандал пошкодив памʼятник жертвам німецької окупації
У Дрогобичі місцевий мешканець пошкодив меморіал «Жертвам німецької окупації 1941–1944 років». Очевидці оприлюднили відео, як молодий чоловік перекинув скульптуру, яка є елементом меморіалу, а потім почав її копати. Поліцейські відреагували і повідомили , що розшукують зловмисника.
« Сьогодні, 27 червня, під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відеозапис, на якому зафіксовано, як невідомий чоловік на вулиці Ковальській у місті Дрогобич шляхом пошкодження вчиняє наругу над меморіалом пам’яті жертв німецької окупації 1941–1944 років, який є місцем страти нацистами членів Українського національно-визвольного руху та цивільного населення у міста », – повідомили у поліції Львівщини.
Очавидці поширили відео наруги у місцевих фейсбук-спільнотах. На ньому видно, як молодий чоловік перекинув бронзову скульптуру, почав її копати і вигукував щось нерозбірливо. Його хода була непевна, ймовірно, чоловік перебував у нетверезому стані.
Джерело: zaxid.net
Новини рубріки
В озері біля Бродів на Львівщині потонула 17-річна дівчина
27 червня 2026 р. 09:56
У Трускавці під час пожежі в квартирі загинув її власник
27 червня 2026 р. 09:56