У Дрогобичі вандал пошкодив памʼятник жертвам німецької окупації

27 червня 2026 р. 10:54

27 червня 2026 р. 10:54


Хуліган перекинув скульптуру скорботної матері

У Дрогобичі місцевий мешканець пошкодив меморіал «Жертвам німецької окупації 1941–1944 років». Очевидці оприлюднили відео, як молодий чоловік перекинув скульптуру, яка є елементом меморіалу, а потім почав її копати. Поліцейські відреагували і повідомили , що розшукують зловмисника.

« Сьогодні, 27 червня, під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відеозапис, на якому зафіксовано, як невідомий чоловік на вулиці Ковальській у місті Дрогобич шляхом пошкодження вчиняє наругу над меморіалом пам’яті жертв німецької окупації 1941–1944 років, який є місцем страти нацистами членів Українського національно-визвольного руху та цивільного населення у міста », – повідомили у поліції Львівщини.

Очавидці поширили відео наруги у місцевих фейсбук-спільнотах. На ньому видно, як молодий чоловік перекинув бронзову скульптуру, почав її копати і вигукував щось нерозбірливо. Його хода була непевна, ймовірно, чоловік перебував у нетверезому стані.

У Дрогобичі вандал пошкодив памʼятник жертвам німецької окупації

Джерело: zaxid.net

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua