вологість:
тиск:
вітер:
У Дрогобичі рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя
У Дрогобичі 27 червня о 09:05 рятувальники виїхали на виклик щодо собаки, яка впала в каналізаційний колодязь і опинилася в пастці. Власниця тварини була дуже схвильована за свого чотирилапого друга.
Прибувши на місце події, рятувальники обережно витягнули собаку на поверхню. За наявною інформацією, тварина не зазнала ушкоджень і після порятунку повернулася до господарки.
Історія завершилася благополучно завдяки швидкій реакції та професійним діям рятувальників , а врятований пес знову перебуває вдома, у безпеці.
Джерело: golossokal.com.ua
Новини рубріки
Громада попрощається з 29-річним воїном Олексієм Соломоненком
27 червня 2026 р. 17:00
У Бродах у ДТП травмувався чотирирічний пасажир авто
27 червня 2026 р. 17:00
У Дрогобичі затримали чоловіка, який пошкодив меморіал жертвам німецької окупації
27 червня 2026 р. 17:00