У Львові урочисто відзначили День Конституції

28 червня 2026 р. 18:06

28 червня 2026 р. 18:06


У неділю, 28 червня, у центрі Львова відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України. У святкуванні взяли участь військовослужбовці, правоохоронці, представники обласної влади, студентська молодь та мешканці міста. Про це повідомили у Львівській обласній раді.

Урочистості розпочалися із вшанування пам’яті загиблих захисників України та підняття Державного Прапора. Одним із ключових моментів заходу стало спільне зачитування окремих статей Конституції ліцеїстами, студентами та курсантами.

У Львові урочисто відзначили День Конституції

Під час виступу в.о. голови Львівської облради Юрій Холод наголосив, що справжня сила Основного Закону виявляється у часи історичних випробувань, коли українці щодня захищають свої права, свободи та гідність. Своєю чергою, очільник Львівської ОВА Максим Козицький закликав кожного не лише знати Конституцію, а й поважати і дотримуватися її щодня.

Яскравим фіналом офіційної частини став виступ оркестру Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, який виконав композицію “Ми з України”. Окрім цього, важливою складовою свята стала виставка спецпідрозділу «Омега-Захід» — військовослужбовці презентували броньовану техніку, снайперські комплекси та різноманітні безпілотники (FPV, розвідувальні й ударні дрони), організувавши благодійний збір коштів на підтримку свого підрозділу.

Джерело

У Львові урочисто відзначили День Конституції

Джерело: gazetapo.lviv.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua