вологість:
тиск:
вітер:
У Львові урочисто відзначили День Конституції
У неділю, 28 червня, у центрі Львова відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України. У святкуванні взяли участь військовослужбовці, правоохоронці, представники обласної влади, студентська молодь та мешканці міста. Про це повідомили у Львівській обласній раді.
Урочистості розпочалися із вшанування пам’яті загиблих захисників України та підняття Державного Прапора. Одним із ключових моментів заходу стало спільне зачитування окремих статей Конституції ліцеїстами, студентами та курсантами.
Під час виступу в.о. голови Львівської облради Юрій Холод наголосив, що справжня сила Основного Закону виявляється у часи історичних випробувань, коли українці щодня захищають свої права, свободи та гідність. Своєю чергою, очільник Львівської ОВА Максим Козицький закликав кожного не лише знати Конституцію, а й поважати і дотримуватися її щодня.
Яскравим фіналом офіційної частини став виступ оркестру Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, який виконав композицію “Ми з України”. Окрім цього, важливою складовою свята стала виставка спецпідрозділу «Омега-Захід» — військовослужбовці презентували броньовану техніку, снайперські комплекси та різноманітні безпілотники (FPV, розвідувальні й ударні дрони), організувавши благодійний збір коштів на підтримку свого підрозділу.
Джерело: gazetapo.lviv.ua
Новини рубріки
Тисячі львів’ян помолились на Сихові, вшановуючи 25-річчя історичного візиту Івана Павла ІІ
28 червня 2026 р. 19:19
На Львівщині відбулась проща до Страдчу
28 червня 2026 р. 19:17