вологість:
тиск:
вітер:
З полону повернувся захисник із Шептицького (ФОТО)
У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю
Серед 160 українських військовослужбовців, яких сьогодні вдалося повернути з російського полону, є і житель Шептицького – Петро Мавко.
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, пише Четверта студія .
Наш земляк служив навідником кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю.
«Петре, дякую вам за мужність і захист України. Вашому поверненню радіє вся Львівщина. Міцного здоров’я, сили і якнайшвидшого відновлення», – наголосив очільник області.
Коментарі
Позначки: Львівська обласна військова адміністрація , Максим Козицький , Шептицький
Джерело: 4studio.com.ua
Новини рубріки
У Львові вантажівка заблокувала рух на вулиці
28 червня 2026 р. 20:17
На кордоні з Польщею утворилися великі черги (ВІДЕО)
28 червня 2026 р. 20:17
На Львівщині в озері загинув 15-річний хлопець
28 червня 2026 р. 20:00