На Львівщині вантажівка насмерть збила 58-річного чоловіка

28 червня 2026 р. 20:29

28 червня 2026 р. 20:29


У місті Городок Львівської області сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Під колесами вантажівки загинув 58-річний місцевий житель.

Від отриманих травм 58-річний мешканець Городка помер на місці події до приїзду медиків.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини та причини смертельної ДТП.

На Львівщині вантажівка насмерть збила 58-річного чоловіка

Джерело: westnews.info (Львів)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua