вологість:
тиск:
вітер:
З полону повернулися 160 захисників
Подробиці
З російського полону повернулися ще 160 наших захисників
Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Про це пише Четверта студія .
Як розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький, серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
Вони боронили Україну в Маріуполі, на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
«Дякую Президентові України Володимир Зеленський, партнерам і всім, хто доклав зусиль, аби цей обмін став можливим.
Вірю, що кожна українська родина дочекається моменту, коли всі наші люди повернуться додому», – очільник області.
Коментарі
Позначки: Максим Козицький , полон
Джерело: 4studio.com.ua
Новини рубріки
На Львівщині урочисто підняли Державний прапор
28 червня 2026 р. 22:45
На Львівщині розшукують зниклу жінку (ФОТО, ВІДЕО)
28 червня 2026 р. 22:45
У Львові відбувся Форум культури (ФОТО)
28 червня 2026 р. 22:45